Doručíme vám vaše oblíbené americké zboží až domů!

Náš e-shop s americkými potravinami funguje již ve 4 jazykových verzích: francouzské, anglické, španělské a italské. Z našeho katalogu s více než 1200 americkými potravinovými produkty si však můžete objednávat i vy, zboží totiž doručujeme i do vaší země!
A kdo ví, třeba bude jednou celý web My American Market i v češtině!
Přejeme příjemné nakupování ;)

Zobrazit více

MOUNTAIN DEW SODA

1.49€

Koupit

CHEETOS CRUNCHY FLAMIN' HOT

1.39€

Koupit

HARRY POTTER CHOCOLATE WAND

12.09€

Koupit

REESE'S CUP (2CUPS)

2.19€

Koupit

Vítejte! My American Market je e-shop s americkými potravinami určený všem milovníkům Spojených států i expatům z USA. V našem katalogu najdete přes 1200 druhů výrobků dovezených přímo z USA!


Dopřejte svým chuťovým buňkám neopakovatelný zážitek s americkými dobrotami!

Toužíte ochutnat proslulé potraviny z USA či zakusit nové nečekané chutě, aniž byste museli vytáhnout paty z domu? Pak je pro vás My American Market tím ideálním americkým obchodem: vyzobali jsme pro vás ty nejlepší třešničky z amerického trhu, a tak je nyní máte snadno na dosah!

Žijte „v americkém stylu“

Díky My American Market si budete moci každodenně pochutnávat na pověstném jídle z amerických filmů a seriálů. Vaše spižírna bude brzy přetékat dobrotami jako Pop Tarts, Reese's, Hershey's, krémová pomazánka Fluff, Jelly Belly, limonáda Root Beer oder Mountain Dew, zálivka do salátů Hidden Valley, Twinkies, produkty ke Dni díkůvzdání, Mac and Cheese, sušené maso Jack Link's, Cheetos, cereálie Lucky Charms nebo třeba Froot Loop. Od výrobků vašich snů, které si doma nekoupíte, vás dělí jediné kliknutí! Abyste si mohli pochutnat na amerických dobrotách, nemusíte už netrpělivě čekat, až se vám vrátí kamarád z dovolené v USA ;)

Proč si objednávat americké potraviny přes My American Market?

Nabízíme přes 1200 druhů zboží dovezeného z USA: cereálie, zákusky, bonbony, čokolády, limonády, omáčky...

Nakoupené americké potraviny vám rychle doručíme po České republice či kamkoli po Evropě

Přidejte se ke komunitě tisíců fanoušků produktů z USA! Dopřejte svým chuťovým buňkám neopakovatelný zážitek s americkými dobrotami!

Nachystání balíku
do 24 hodin od
pondělí do pátku

Doručení
za
BEZKONKURENČNÍ
ceny

9 LET
zkušeností s
obchodováním online

SPOKOJENOST,
nebo
vrácení peněz!

Přes 35,000 zákazníků nás označuje za úžasné!