Všetky obľúbené americké výrobky s dodávkou priamo domov!

Naše americké potraviny už existujú v 4 jazykoch : francúzskom, anglickom, španielskom a talianskom. Aj napriek tomu si môžeš objedať naše americké potraviny spomedzi viac ako 1200 výrobkov, ktoré doručíme do tvojej krajiny !
Kto vie, možno raz My American Market bude dostupný aj v tvojom jazyku!
Happy shopping ;)

Spoznat'

MOUNTAIN DEW SODA

1.49€

Kúpiť

CHEETOS CRUNCHY FLAMIN' HOT

1.39€

Kúpiť

HARRY POTTER CHOCOLATE WAND

12.09€

Kúpiť

REESE'S CUP (2CUPS)

2.19€

Kúpiť

Welcome! My American Market je online obchod s americkými potravinami pre všetkých milovníkov Spojených Štátov a amerických vysťahovalcov. Náš katalóg obsahuje viac než 1200 výrobkov dovezených priamo z USA!


Rozohraj svoje chuťové poháriky a zároveň sa nechaj zviesť americkou stravou!

Chceš ochutnať najznámejšie výrobky zo Spojených štátov, ale zároveň chceš spoznať aj nové chute a zažiť prekvapujúce gurmánske zážitky bez toho, aby si sa pohol z pohodlia tvojho domova? My American Market to sú americké potraviny ideálne práve pre teba: vysliedili sme to najlepšie z amerických výrobkov tak, aby si k nim mal jednoduchý prístup!

Osvoj si „Américan Way Of Life“

Slávny „comfort food“, ktorý môžeš vidieť v amerických filmoch a seriáloch môže byť s tebou každý deň a to vďaka My American Market. Máš skrine plné Pop Tarts, Reese's, de Hershey's, nátierky Fluff, Jelly Belly, vôd Root Beer a Mountain Dew, šalátových nálevov Hidden Valley, Twinkies, produktov Thanksgiving, Mac and Cheese, sušeného mäsa Jack Link's, Cheetos, cereálií Lucky Charms alebo Froot Loop. Všetky výrobky, ktoré nenájdeš na Slovensku a o ktorých snívaš sú odteraz na dosah jedného kliknutia! Už nemusíš čakať na návrat kamaráta z dovolenky v Štátoch, aby si mohol ochutnať všetky americké výrobky ;)

Prečo My American Market, keď si chcem objednať všetky americké výrobky?

Viac ako 1200 amerických výrobkov dovezených z USA: cereálie, dezerty, cukríky, čokolády, vody, omáčky…

Rýchla dodávka potravín z US na Slovensko a do celej Európy

Spoločenstvo tisícov fanúšikov výrobkov z USA. Pridaj sa k ním! Rozohraj svoje chuťové poháriky a zároveň sa nechaj zviesť americkou stravou!

Záväzky našich amerických potravín

Balík pripravený
do 24 hodín
pondelok - piatok

Doručenie
za
NÍZKE
ceny

9 ROČNÁ
skúsenosť s
e-obchodom

SPOKOJNOSŤ
alebo
vrátenie peňazí!

c 35,000 zákazníkov pre ktorých sme AMAZING