Twoje ulubione amerykańskie produkty dostarczone prosto do Twojego domu!

Nasz amerykański sk lep spożywczy jest dostępny w 4 językach: francuskim, angielskim, hiszpańskim i włoskim. Możesz jednak zamówić amerykańskie produkty spożywcze korzystając z naszego katalogu zawierającego ponad 1200 produktów i wyślemy je do Twojego kraju!
Być może pewnego dnia My American Market będzie dostępny w Twoim języku!
Życzymy udanych zakupów ;)

Odkryj teraz!

MOUNTAIN DEW SODA

1.49€

Kup teraz

CHEETOS CRUNCHY FLAMIN' HOT

1.39€

Kup teraz

HARRY POTTER CHOCOLATE WAND

12.09€

Kup teraz

REESE'S CUP (2CUPS)

2.19€

Kup teraz

Witaj! My American Market to amerykański sklep spożywczy online przeznaczony dla wszystkich wielbicieli Stanów Zjednoczonych i amerykańskich ekspatów. Nasz katalog zawiera ponad 1200 produktów importowanych bezpośrednio z USA!


Rozkoszuj się smakiem i daj się uwieść amerykańskiemu jedzeniu!

Chcesz odkryć sztandarowe amerykańskie produkty, ale także nowe smaki i zaskakujące smakołyki nie ruszając się z domu? My American Market to amerykański sklep spożywczy idealny dla Ciebie: wyszukaliśmy najlepsze z najlepszych amerykańskich produktów, abyś mógł mieć do nich łatwy dostęp!

Delektuj się „American Way Of Life”

Słynne „comfort food”, które można zobaczyć w amerykańskich filmach i serialach stanowi część Twojego codziennego życia dzięki My American Market. Twoje szafki są pełne Pop Tarts, Reese's, Hershey's, kremu do smarowania Fluff, Jelly Belly, Root Beer oder Mountain Dew, Hidden Valley Saucen, Twinkies, Produkty Dziękczynienia, Mac and Cheese, suszonego mięsa Jack Link, Cheetos, płatków zbożowych Lucky Charms lub Froot Loop. Wszystkie te niedostępne we Polski produkty, o których marzysz, są teraz na wyciągnięcie ręki! Nie musisz czekać z niecierpliwością na powrót znajomego, który wyjechał na wakacje do USA, aby skosztować wszystkich amerykańskich produktów.

Dlaczego warto wybrać My American Market, aby zamówić swoje amerykańskie produkty?

Ponad 1200 amerykańskich produktów importowanych z USA: płatki zbożowe, desery, cukierki, czekoladki, napoje gazowane, sosy...

Szybka dostawa Twoich amerykańskich zakupów spożywczych do Polski i do całej Europy

Społeczność tysięcy fanów amerykańskich produktów. Dołącz do nich! Delektuj się „American Way Of Life”

Paczka przygotowana
w ciągu 24 godzin od
poniedziałku do piątku

Dostawa
w
NISKICH
cenach

9 LAT
doświadczenia
w e-commerce

SATYSFAKCJI
lub
zwrot pieniędzy!

Ponad 35,000 klientów uważa nas za AMAZING!